ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9741247
*
nr 974 1247
Spegel
höjd: 162 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 augusti 2015
kl 20:12:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/8 06:37:44
1
600 kr
14/8 06:41:34
1
1.000 kr
16/8 15:42:43
2
1.000 kr
16/8 15:42:43
1
1.000 kr (Budbetjänt)
16/8 21:28:28
2
1.200 kr
17/8 11:59:18
3
1.200 kr
17/8 11:59:18
2
1.200 kr (Budbetjänt)
17/8 19:49:38
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 974 1247
Spegel
höjd: 162 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 augusti 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/8 06:37:44 | 1 | 600 kr |
14/8 06:41:34 | 1 | 1.000 kr |
16/8 15:42:43 | 2 | 1.000 kr |
16/8 15:42:43 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
16/8 21:28:28 | 2 | 1.200 kr |
17/8 11:59:18 | 3 | 1.200 kr |
17/8 11:59:18 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
17/8 19:49:38 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23